Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním formuláře udělujete souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů. Shromážděné informace zahrnují vaše jméno, e-mailovou adresu a telefonní číslo.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou.

Jsme jedinými vlastníky informací shromážděných na těchto stránkách. Vaše osobní údaje nebudou bez vašeho souhlasu z žádného důvodu prodávány, vyměňovány, převáděny nebo poskytovány jakékoliv jiné společnosti.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze, budou ponechány pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných  prostřednictvím společnosti.

Realizujeme celou řadu bezpečnostních opatření s cílem zajistit bezpečnost vašich osobních údajů. Přístup k osobním údajům je udělen pouze zaměstnancům, kteří jej potřebují k výkonu práce (například zákaznický servis).

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Poskytnutou e-mailovou adresu používáme k zaslání informací a aktualizaci týkajících se vaší objednávky, občasným firemním sdělením, zaslání informací o výrobcích, atd.

Používáním našich stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany soukromí.